Jak zainstalować Slack na Ubuntu 20.04 | 18.04

  • Dylan Parker
  • 0
  • 1152
  • 260

Ten krótki samouczek pokazuje studentom i nowym użytkownikom, jak zainstalować Slack na Ubuntu 20.04 | 18.04.

Slack, popularna platforma do komunikacji i współpracy zespołowej, jest teraz dostępna dla systemu Linux, a ten krótki samouczek pokaże studentom i nowym użytkownikom, jak zainstalować go na pulpicie Ubuntu 16.04 / 17.10 i 18.04.

Slack łączy zespoły w celu współpracy nad projektami, dzięki czemu praca może być wykonana tak szybko i wydajnie, jak to tylko możliwe.

Niezależnie od tego, czy jesteś małym, czy dużym przedsiębiorstwem, Slack może pomóc Twojemu zespołowi komunikować się i współpracować… a te rozmowy będą dostępne na komputerze stacjonarnym, urządzeniach mobilnych i wszędzie tam, gdzie masz zainstalowany Slack.

Kiedy będziesz gotowy do zainstalowania Slacka dla Linuksa, wykonaj poniższe czynności:

Poniżej znajdują się dwie opcje dostępne podczas instalowania Slacka na komputerach stacjonarnych Ubuntu…. Możesz wybrać jedną, aby ją zainstalować.

Opcja nr 1: Zainstaluj pakiet Slack DEB

Aby zainstalować Slack przy użyciu pakietu DEB, po prostu przejdź do tego linku poniżej i wybierz plik .DEB wersja…  64-bitowy powinno być dobre, jeśli twój system to obsługuje.

Następnie pobierz go na pulpit (zwykle do folderu Pobrane w katalogu domowym).

https://slack.com/downloads/linux

Pobierz i zapisz plik na pulpicie… zwykle w formacie ~ / Downloads folder Twojego katalogu domowego.

Po pobraniu przejdź do folderu Pobrane, a następnie kliknij pobrany plik prawym przyciskiem myszy i wybierz Otwórz za pomocą instalacji oprogramowania

Po otwarciu oprogramowania Ubuntu kliknij zainstalować aby rozpocząć instalację.

Powinien pojawić się monit o wpisanie i potwierdzenie hasła, zanim będzie można kontynuować instalację… Po zakończeniu Slack powinien być zainstalowany i gotowy do użycia.

Aby go uruchomić, przejdź do Przegląd działań i przeszukaj Slacka i uruchom go.

Opcja nr 2: Zainstaluj Slack przez Snap

Slack można również zainstalować za pośrednictwem zarządzania pakietami Snap Ubuntu. To może być najszybszy sposób na zainstalowanie Slacka.

Aby zainstalować przez Snap, uruchom poniższe polecenia

sudo apt install snapd sudo snap install slack --classic

Wniosek:

Ten post pokazał, jak zainstalować Slack na Ubuntu 20.04 | 18.04. Jeśli znajdziesz jakikolwiek błąd powyżej, użyj poniższego formularza komentarza, aby zgłosić.
Jeszcze bez komentarzy

Zbiór przydatnych informacji o systemie operacyjnym Linux i nowych technologiach
Świeże artykuły, praktyczne wskazówki, szczegółowe recenzje i poradniki. Poczuj się jak w domu w świecie systemu operacyjnego Linux