Ręczne dodawanie kodu Google AdSense do blogów WordPress

  • Yurii Anneticus
  • 0
  • 3406
  • 150

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie na swoich witrynach i blogach, najszybszym sposobem na to jest zarejestrowanie się u dostawców reklam i rozpoczęcie wyświetlania reklam na swoich stronach internetowych.

Obecnie jednym z najpopularniejszych programów reklamowych jest Google AdSense. Program Google AdSense to darmowy program prowadzony przez Google.

Jeśli Twoje witryny lub blogi zawierają wartościowe treści i chcesz na nich zarobić, zarejestruj się w Google AdSense. Jeśli zostaniesz zaakceptowany do programu, możesz zacząć zarabiać w ciągu zaledwie 10 minut.

Ten post na blogu pokaże, jak dodać kody reklam AdSense do swoich witryn internetowych. Rejestracja i dołączenie do programu to jedno… aby zarabiać na programie, musisz dodać wymagane kody do swoich witryn internetowych, zanim reklamy zaczną się pojawiać na Twoich stronach.

Aby ta część działała, postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem:

Krok 1: Dołącz do programu Google AdSense i uzyskaj zgodę.

Zanim zaczniesz zarabiać pieniądze online z Google AdSense, musisz najpierw dołączyć do programu i uzyskać akceptację. Po zatwierdzeniu będziesz musiał dodać kody reklamowe do swoich stron internetowych.

Krok 2: Dodaj kody AdSense do swoich stron internetowych

Następnym krokiem po zatwierdzeniu jest dodanie kodów AdSense do stron internetowych. Można to zrobić na wiele sposobów… ale najskuteczniejszym sposobem ręcznego wykonania jest skorzystanie z poniższego przewodnika.

Poniżej znajduje się typowy kod Google Ads… Google chce, abyś umieścił ten kod na wszystkich stronach, na których mają być wyświetlane reklamy. Możesz pobrać kody ze swojego konta AdSense pod adresem Moje reklamy -> Jednostki reklamowe

    

Podświetlony kod powyżej będzie działał… ale jeśli dodasz trzy z tych bloków kodu na swoich stronach internetowych, do serwerów Google pojawią się trzy oddzielne żądania uruchomienia jednostek reklamowych… co może negatywnie wpłynąć na wydajność Twojej witryny.

Aby poprawnie wyświetlać trzy jednostki reklamowe na swoich stronach, dodaj jeden skrypt do strony nagłówka witryny, a te trzy jednostki reklamowe możesz umieścić na swoich stronach. Gdy to zrobisz, do Google zostanie wysłane tylko jedno żądanie uruchomienia trzech jednostek reklamowych.

Aby to zrobić, dodaj ten wiersz kodu w plik nagłówkowy i zapisz.

Następnie dodaj jednostkę reklamową trzy razy na tej samej stronie lub na oddzielnych stronach…

 

Zapisz stronę i gotowe. To najskuteczniejszy sposób ręcznego dodawania kodów Google AdSense do witryn internetowych.

Cieszyć się!

Możesz również polubić post poniżej:

Samouczek dla uczniów - Wyłącz stare witryny z konta Google AdSense
Jeszcze bez komentarzy

Zbiór przydatnych informacji o systemie operacyjnym Linux i nowych technologiach
Świeże artykuły, praktyczne wskazówki, szczegółowe recenzje i poradniki. Poczuj się jak w domu w świecie systemu operacyjnego Linux