Samouczek dla uczniów - wyświetlaj nowsze komentarze na górze dzięki WordPress 4.7

  • Dylan Parker
  • 0
  • 1679
  • 443

Domyślnie WordPress wyświetla starsze komentarze na samej górze strony komentarzy, a nowsze komentarze są wyświetlane jako ostatnie. Jeśli post został napisany ponad 5 lat temu, te komentarze, które zostały dodane 5 lat temu, będą na górze. To może nie być świetny sposób na ulepszenie posta na blogu. Wszyscy wiedzą, że 5 lat to dużo czasu, jeśli chodzi o technologię… W ciągu 5 lat następuje wiele zmian.

Post na temat WordPressa napisany 5 lat temu może nie odzwierciedlać dokładnie dzisiejszego WordPressa… WordPress przeszedł wiele zmian w ciągu 5 lat, więc wyświetlanie nowszych i ostatnich komentarzy na górze może być dobrą rzeczą.

Ponieważ komentarze mogą czasami być źródłem dodatkowych informacji w celu ulepszenia posta lub dostarczenia dodatkowych informacji odbiorcom, webmasterzy powinni wziąć pod uwagę umieszczanie nowszych komentarzy u góry.

Ten krótki post na blogu pokaże Ci, jak to zrobić w WordPress.

Aby skonfigurować WordPress do wyświetlania nowszych komentarzy, zaloguj się do panelu administracyjnego WordPress… i przejdź do Ustawienia -> Dyskusja jak pokazano na poniższym obrazku

Na Strona ustawień dyskusji, zmień podświetloną opcję ustawień, aby pasowała do poniższego obrazu, aby powiedzieć:

[alert-note] Komentarze powinny być wyświetlane z nowszymi komentarzami u góry każdej strony. [/ alert-note]

Zapisz zmiany i gotowe.

W przyszłości wszystkie nowsze komentarze będą umieszczane na samej górze, a starsze - poniżej.

Otóż ​​to!
Jeszcze bez komentarzy

Zbiór przydatnych informacji o systemie operacyjnym Linux i nowych technologiach
Świeże artykuły, praktyczne wskazówki, szczegółowe recenzje i poradniki. Poczuj się jak w domu w świecie systemu operacyjnego Linux